۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
کد مطلب : ۴۲۱۰۶
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

برنامه های فرهنگی به پایگاه سیاسی و نگاه خاص جناحی تبدیل نشود

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت:برنامه‌های فرهنگی نباید به پایگاه سیاسی و نگاه خاص جناحی تبدیل شود، لازم است معیارها و شاخص‌های انقلابی در این برنامه‌ها معرفی شود و مبادا انسان‌های ملی‌گرای دین‌گریز یا دنیاگرای دین‌ستیز برجسته شوند.
برنامه های فرهنگی به پایگاه سیاسی و نگاه خاص جناحی تبدیل نشود
به گزارش جهانبین‌نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام  نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری  در آیین گرامیداشت روز شهرکرد، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌های فکری، اخلاقی، ایمانی و اعتقادی جوانان و نخبگان موجب بالندگی شهرکرد می شود.

وی با اشاره به اینکه امروز شهرکرد مانند دانه بزرگ تسبیح در استان است، افزود: امروز شهرکرد میزبان همه اقوام است که باید همه استان را به یکدیگر متصل کرده و متحرک کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام در ادامه افزود: لازمه چنین برنامه های بزرگداشت، اهمیت و توجه به محتوای این برنامه ها است و  تنها تعریف و تمجید کافی نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان، توجه به ظرفیت‌های شهر را از فواید برگزاری چنین برنامه‌ها دانست و تصریح کرد:  هویت بخشی به مردم شهر، در کنار هم قرار گرفتن و تجمیع امکانات، قوت بخشی به انگیزه‌های عموم برای خودشناسی و شناسایی داشته‌ها و تبیین جایگاه امروزی شهر، از فواید برگزاری گرامیداشت روز شهرکرد است.

حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام ادامه داد: معرفی  ظرفیت‌های، جغرافیای، انسانی، طبیعی، هنری، معدنی و... لازه این چنین برنامه ها است.

وی از شهرکرد به عنوان دانه بزرگ تسبیح یاد کرد و تاکید کرد:امروزه شهرکرد میزبان تمام اقوام بوده و لازم است  که  همه استان را به یکدیگر متصل کرده و موجب تحرک شود.

امام جمعه شهرکرد با تاکید بر عدم دامن زدن به موارد اختلافی در اینگونه برنامه ها، بیان کرد: احتیاط و مراقب در نامگذاری و برگزاری چینین گرامیداشت ها الزامی است تا مبادا این امر موجب ایجاد رقابت ناسالم بیم شهرها نشود.

حجت‌الاسلام نکونام با اشاره به اینکه چنین برنامه‌هایی نباید به پایگاه سیاسی و نگاه خاص جناحی تبدیل شود، ادامه داد: لازم است معیارها و شاخص‌های انقلابی در این برنامه‌ها معرفی شود و مبادا انسان‌های ملی‌گرای دین‌گریز یا دنیاگرای دین‌ستیز برجسته شوند.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: می‌بایست یک ستاد دائمی برای معرفی ظرفیت‌های شهرکرد ایجاد شده و روز شهرکرد به روز آبادانی استان تبدیل شود.

انتهای پیام/ 1029 ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۹:۳۳:۵۰

28 Dec 2019