۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۴۱۸۶۳
همزمان با سراسر کشوربرگزار شد؛

اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها درچهارمحال وبختیاری

مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری گفت: همزمان با سراسر کشور، پویش «سیل مهربانی همکلاسی ها» در دوهزار و 900 مدرسه استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد.
اجرای طرح سیل مهربانی همکلاسی ها درچهارمحال وبختیاری
فرحناز قائدامینی مدیرکل آموزش وپرورش استان در گفت وگو با جهانبین نیوز،گفت: همزمان با سراسر کشور، پویش «سیل مهربانی همکلاسی ها» در دوهزار و 900 مدرسه استان چهارمحال و بختیاری با حضور پرشور دانش آموزان ، فرهنگیان و اولیابرگزارشد.


مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: سیل اخیر می خواهد ما بخشندگی و مهربانی را ازیاد نبریم که این بخشندگی و مهربانی ازصفات خداوند است.

  وی ایثار،گذشت و مهربانی جزء لاینفک وجدایی ناپذیر زندگی دانست وافزود:  چنین مواقع بحرانی باید از این صفات خوب  وپسندیده به دیگر بنده ها و همنوعان خود ببخشاییم.

قائدامینی با بیان اینکه یادبگیریم همیشه این مهربانی را داشته باشیم، تصریح کرد: ما با حضور درپویش سیل مهربانی ها به جهانیان ثابت می کنیم که در همه صحنه ها دست در دست هموطنانمان می گذاریم و به همدیگر کمک می کنیم واین سیل مهربانی فرهنگیان و دانش آموزان و خانواده هایشان باید همچنان استمرار داشته باشد تا با این پویش مهربانی ها همه آلام و سختی های هموطنان عزیزمان در استان های سیل زده از بین برود.

وی افزود: دانش آموزان چهارمحال وبختیاری دراین پویش شرکت کردند ، تا به همکلاسی های عزیز و همه کسانی که در سیل اخیر آسیب دیده اند ، بگویند، ماهستیم و همه چیزهایی که در این پاکت های مهربانی جمع شدند به دست شما عزیزان می رسانیم و شادی هایمان را با شما تقسیم می کنیم و ما  فرهنگیان ودانش آموزان دست در دست هم می دهیم تا دانش آموزان مناطق سیل زده به زودی وبا تمام امکانات در سر کلاس های درس حاضر شوند.

انتهای پیام/1022ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۰۸:۳۷:۵۷

21 Jun 2019