کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری :

سپاه همواره مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده است

21 فروردين 1398 ساعت 19:54

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه همواره مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده و هرگز اجازه نخواهد داد تا د‌شمن به اهداف شوم خود برسد و همواره تهدیدات دشمن را خنثی کرده است.


به گزارش جهانبین نیوز ؛ الله‌کرم نصیری عصر امروز در همایش تجلیل از جانبازان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد:هجمه‌های دشمنان جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون ادامه داشته و دشمن درصدد است که با انواع فتنه ها، کارشکنی ها و توطئه ها به کشور صدمه بزند و از هیچ تلاشی در این مسیر کوتاهی نکرد،  اما هیچگاه به هدف خود نرسیده‌اند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش دشمن در القا یأس و ناامیدی در جامعه، بیان کرد: امروز شاهد تلاش دشمن در جهت ایجاد ناامیدی و یأس در جامعه هستیم چرا که یکی از اهداف دشمن دوری مردم از نظام جمهوری اسلامی است، اما این خواب شوم دشمنان تعبیر نخواهد شد.
 
وی  با اشاره به  هجوم دشمنان  به  سپاه، خاطرنشان کرد: سپاه همواره مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده و هرگز اجازه نخواهد داد تا د‌شمن به اهداف شوم خود برسد و همواره   تهدیدات دشمن را خنثی کرده است.

نصیری با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند گزندی به جمهوری اسلامی وارد کند.، تاکید کرد: درحال حاضر شاهد یکپارچگی و وحدت ملت ایران هستیم و  تمامی مردم ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور، از سپاه پاسداران حمایت کرده و این اقدام آمریکا را محکوم کرده اند.
 
انتهای پیام/1029ج
 


کد مطلب: 41792

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/41792/سپاه-همواره-مانع-نفوذ-دشمنان-مرزهای-شده

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir