:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> برخورد نیروی انتظامی با کسانی که چهارشنبه آخر سال، آرامش مردم را سلب می‌کنند | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۴۱۵۷۲
فرمانده نیروی انتظامی:

برخورد نیروی انتظامی با کسانی که چهارشنبه آخر سال، آرامش مردم را سلب می‌کنند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی کنار مردم هست و با کسانی که بخواهند در چهارشنبه آخر سال آرامش را از مردم بگیرند برخورد خواهد کرد.
برخورد نیروی انتظامی با کسانی که چهارشنبه آخر سال، آرامش مردم را سلب می‌کنند
به گزارش جهانبین نیوز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای چهارشنبه آخر سال توصیه‌های لازم صورت گرفته و آمادگی کافی در این زمینه داریم.

وی با اشاره به اینکه مردم در روزهای پایانی سال کاری نکنند که باعث نگرانی همه شود بیان داشت: نیروی انتظامی کنار مردم هست و با کسانی که بخواهند در چهارشنبه آخر سال آرامش را از مردم بگیرند برخورد خواهد کرد.

سردار اشتری ادامه داد: ما برای دفاع از حقوق مردم تلاش خواهیم کرد و بسیاری از نیروهای ما در دفاع از امنیت میهن جان خود را فدا کرده‌اند.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۷:۴۲:۰۶

20 Jan 2020