۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۴۱۵۶۳
مسئول بازرسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا:

سرنوشت نظام به چگونگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گره خورده است

مسئول بازرسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: سرنوشت نظام بر چگونگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گره خورده است چراکه ما در شرایطی هستیم که نیازمند نظریه توانمند است که جوانان بتوانند به آن تکیه کنند.
سرنوشت نظام به چگونگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گره خورده است
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار رسول سنائی راد  مسئول بازرسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در همایش 600 نفری طلاب و روحانیون چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب در نخستین روزهای چهل سالگی انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شد و سند بالادستی و نظریه‌سازی انقلاب است.

وی بیان داشت: تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شود و در این بیانیه نوعی بیان واقعیات با توجه چشم انداز آینده در این بیانیه به چشم می خورد و لازم است تبیین شود.

سنایی راد پیگیری مطالبات رهبری را اولویت مهم روحانیت عنوان و تاکید کرد: روحانیون باید در پیگیری این مطالبات پیشرو باشند.

وی با اشاره به اینکه سرنوشت نظام بر چگونگی تبیین این بیانیه گره خورده است چراکه ما در شرایطی هستیم که نیازمند نظریه توانمند است که جوانان بتوانند به آن تکیه کنند ادامه داد: روحانیت باید مسئولیت پذیری در اولویت کار خود قرار دهند.

مسئول بازرسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا خاطرنشان کرد: ما باید امروزه خود را در برابر جامعه مسئول بدانیم و به سمت تبیین و فهم بیانیه گام دوم انقلاب پیش برویم.

سنایی راد ادامه داد:  امروز باید در جامعه‌ای که مخاطب آن جوانان است انقلاب را تبیین کنیم و واقعیات را باید به صورت امید بخش، روان و ساده برای جوانان بیان کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما مسیری را با رهبری امام خمینی (ره) و با انقلاب شروع کردیم، بعد از آن به دولت سازی رسیدیم و با ورود به چهل سال دوم باید با نیروی جوان جهشی به سمت و سوی تمدن سازی داشته باشیم.

سنایی راد با اشاره به اینکه ارتقاء دانش و بینش الهی و حافظه تاریخی جوان یکی از ضروریات جامعه است که باید به خوبی به آن توجه کرد ادامه داد: باید دانش و بینش لازم را برای ادامه انقلاب به جوانان دا.


وی با تاکید بر اینکه مشکل امروز ما این است که نمی توانیم با جوانان ارتباط برقرار کنیم، گفت: در 40 سال گذشته بار اصلی بر دوش جوانان بوده است و رهبر انقلاب مدظله العالی امروز برای جذب جوانان الگوی زیبای تبیینی را در بیانیه معرفی کرده است.

مسئول بازرسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا تاکید کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که به آرمان ها پشت نکرده است که مردم را برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و رسیدن به قله های موفقیت متحد کرده است.

وی اظهار کرد: هرکجا که با زد و بند، مصالحت اندیشی برخی افراد، فاصله گرفتن از روحیه ارزشی و انقلابی موجب شده است تا ما دچار مشکل شده ایم و این در حالی است که هرکجا با روحیه و تفکر انقلابی پیش رفته ایم به پیروزی رسیده این و پیشرفت داشته ایم که می توان به بدست آوردن علم تولید انرژی هسته ای، نانو و موشک سازی اشاره کرد.

انتهای پیام/1029ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۱۵:۱۹

20 Jun 2019