۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
کد مطلب : ۴۱۵۶۱

هزار دانشجوی چهارمحال و بختیاری از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: کمیته امداد استان از ۱۰۵۱ دانشجو در زمینه پرداخت شهریه و کمک‌هزینه تحصیلی حمایت می‌کند.
هزار دانشجوی چهارمحال و بختیاری از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند
 نجف علی حیدری قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری  با اشاره به تلاش بی‌وقفه فرزندان مددجویان این نهاد در زمینه‌های تحصیلی بیان کرد: در ۱۱ ماه نخست امسال شهریه ۷۳۰ دانشجوی تحت حمایت پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه کمیته امداد از همه دانشجویان تحت حمایت این نهاد در تمامی مقاطع تحصیلی حمایت می‌کند افزود: دانشجویان پس از ثبت‌نام با ارائه مدارک لازم به این نهاد طبق دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌ها از خدمات شهریه در هر نیمسال تحصیلی بهره‌مند می‌شوند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به اینکه دانشجویان علاوه بر خدمت پرداخت شهریه از سایر خدمات نیز بهره‌مند می‌شوند خاطرنشان کرد: همچنین از مجموع ۱۰۵۱ دانشجوی تحت حمایت ۳۲۱ دانشجو نیز کمک‌هزینه تحصیلی دریافت کرده‌اند.

حیدری بابیان اینکه کمیته امداد استان از ۳۵۰۰ دانش‌آموز نیز حمایت می‌کند اضافه کرد: این دانش‌آموزان کمک‌هزینه تحصیلی از جمله خرید کیف و لوازم‌التحریر، کتاب‌های درسی و هزینه ثبت‌نام مدرسه را دریافت می‌کنند.

وی حمایت از سالمندان و تأمین آسایش آنها را از دیگر خدمات این نهاد عنوان و بیان کرد: ۹۱۸ سالمند خدمات حمایتی دریافت می‌کنند.

انتهای پیام /1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۱۵:۱۰

20 Jun 2019