:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> فوت سه نفر از اهالی شهرستان کوهرنگ بر اثر سقوط از کوه/افراد فوت شده را یافته و تحویل مقامات قضایی دادند | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
کد مطلب : ۴۱۳۲۹
مدیر کل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری:

فوت سه نفر از اهالی شهرستان کوهرنگ بر اثر سقوط از کوه/افراد فوت شده را یافته و تحویل مقامات قضایی دادند

مدیر کل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: روز گذشته یک نفر از اهالی روستای دزک علیای به کوه های اطراف رفته و مفقود شده بود و در پی یافتند فرد مفقود شده دو نفر دیگر از اهالی روستا به کوه رفته و متاسفانه هر سه نفر آن ها فوت شدند.
فوت سه نفر از اهالی شهرستان کوهرنگ بر اثر سقوط از کوه/افراد فوت شده را یافته و تحویل مقامات قضایی دادند
سید احمد مرتضوی مدیر کل جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با اشاره به اینکه شب گذشته یکی از اهالی روستای دزک علیای شهرستان کوهرنگ مفقود شده بود اظهار کرد: فرد مفقود شده روز گذشته به کوه های مجاور روستا رفته بود و دیگر خبری از آن نشد.

وی با بیان اینکه دو نفر از اهالی منطقه نیز به کمک فرد مفقود شده شتافتند بیان داشت: متاسفانه ان دو نفر دیگر از کوه سقوط کرده و فوت شدند .

مرتضوی تصریح کرد: دو نفر دیگر از افراد نیز زخمی شدند که به مراکز درمانی آن ها را رساندند.

وی اذعان داشت: چهار اکیپ از نیروهای هلال احمر به دنبال این سه نفر رفته و هر سه آن ها را یافته و تحویل مقامات قضایی دادند.

انتهای پیام/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۶:۴۵:۳۷

30 Dec 2019