'; ?>'; ?> اقتصاد عدالت محور باید متناسب با آمایش سرزمینی هر منطقه اجرا شود | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
کد مطلب : ۴۱۳۰۴

اقتصاد عدالت محور باید متناسب با آمایش سرزمینی هر منطقه اجرا شود

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد عدالت محور همان اقتصاد مدنظر مقام معظم رهبری است و میبایست متناسب با آمایش سرزمینی و توانمندی هر منطقه طراحی شود.
اقتصاد عدالت محور باید متناسب با آمایش سرزمینی هر منطقه اجرا شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ الله‌کرم نصیری ۱۵ بهمن‌ماه در همایش تجلیل از کارگران و کارآفرینان برتر استانی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دارای زوایای مختلفی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی بود توسط امام راحل ایجاد شدو امروزه از انقلاب اسلامی در محافل مختلف بیشتر در زمینه خدمت‌گذاری و پیشرفت امور صحبت می‌شود.

وی افزود: در طول حکومت شاهنشاهی مردم جایگاهی نداشتند که امام به دنبال ارزش و جایگاهی خاصی بزای مردم و احیای دین و حاکم شدن حکومت مردمی بود.

وی بیان کرد: تلاش امام خمینی (ره) پایدار ماندن جمهوری اسلامی بود که امروزه این امانت در اختیار مردم قرار گرفته و در لازم است برای حفظ جمهوری اسلامی، گام های مستحکم برداشت.

نصیری خاطرنشان کرد: متاسفانه دشمنان هیچ‌گاه ساکت ننشسته‌اند و در همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به محض نا امید شدن از کشور به استکبار روی آوردند به طوری که اختلافات قومی را به راه انداختند و مردم با ریخته شدن خون فرزندان این نظام، در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره نبرد امروزی دشنم که یک جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: کشور دارای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که باید به ظرفیت‌های بالفعل تبدیل شوند.

نصیری خاطرنشان کرد:، توانمندی این استان کشاورزی، دامپروری و گردشگری است که باید در راستای ارتقای و بهبودبخشی آن حرکت کرد.

نصیری با اشاره به مشکلات موجود در کشور در حوزه تنظیم بازار که نشات گرفته از مشکلاتی بوده که دشمن ایجاد کرده است، تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی مشکلی ندارد بلکه مشکلات، به کارگزاران نظام ارتباط دارد که قطعا در کوتاه‌مدت این مشکلات برطرف خواهند شد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، بیان کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت مستقیم از نظام جمهوری اسلامی را در بر دارد و لازم است تا با برگزاری با شکوه این پیروزی مقتدرانه بیش از گذشته اقتدار و پایداری نظام را بر دشمنان گوشزد کرد.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۱۷:۳۶:۱۰

21 Jun 2019