۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
کد مطلب : ۴۱۱۲۱

نسشت هم‌اندیشی شاهنامه‌خوانی در فارسان

فرماندار و مسئولان ادارت شهرستان فارسان در نشستی برنامه‌های مختلف پیرامون برگزاری همایش شاهنامه‌خوانی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارسان را بررسی کردند.
نسشت هم‌اندیشی شاهنامه‌خوانی در فارسان
به گزارش جهانبین نیوز؛ در آستانه بازگشایی اولین مرکز تخصصی شاهنامه‌خوانی ویژه کودکان و نوجوانان در میان مراکز کانون کشور در مرکز فرهنگی هنری فارسان نسشت هم‌اندیشی برگزاری همایش شاهنامه‌خوانی در فارسان با حضور فرماندار و مسئولان ادارت این شهرستان برگزار شد.

در این نشست فرزاد رحیمی مدیرکل کانون چهارمحال و بختیاری با اشاره به موفقیت‌ها و فعالیت‌های کانون در شهرستان فارسان گزارشی پیرامون امکانات فراهم شده از سوی کانون د راستای بهره‌مندی کودکان و نوجوانان این منطقه از فعالیت‌های کانون ارائه داد.

وی با تاکید بر فعالیت شاهنامه‌خوانی در این شهرستان و کسب موفقیت در این حوزه توسط اعضای این شهرستان بازگشایی مرکز تخصصی شاهنامه‌خوانی در کانون فارسان را ازجمله اقدامات موثر کانون در این حوزه بیان کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود این مرکز با بهره‌مندی از مربیان متخصص و برجسته در این رشته و علاقه‌مندی اعضا و خانواده‌ها به این مبحث مرکزی فعال و پویا در رشته شاهنامه‌خوانی و فعالیت‌های مرتبط با آن باشد.

در ادامه مرداس طاهری فرماندار شهرستان فارسان فعالیت‌های کانون را ازجمله اقدامات زیربنایی در حوزه کودک و نوجوان دانستند و توجه به مسائل فرهنگی در یک جامعه را زمینه‌ای برای توسعه همه‌جانبه یک کشور دانستند.

طاهری ادامه داد: با استقبال از راه‌اندازی این مرکز تخصصی از کلیه دستگاه‌های حاضر در جلسه همکاری لازم در برگزاری این همایش و فعالیت‌های دیگر کانون را خواستار شد.

در ادامه نیز شعله ایل بیگی پور مسئول مرکز فرهنگی هنری فارسان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز عناوین برنامه‌های اجرایی و همکاری‌های لازم را برای حاضران در جلسه تبیین کرد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۱:۵۷:۳۱

27 Dec 2019