۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
کد مطلب : ۴۱۱۱۹
ورزشی‌های چهارمحال و بختیاری

از حضور تیم هندبال بانوان در مسابقات لیگ کشور تا شگفتی‌سازی تکواندو کار استان

حضور تیم هندبال بانوان استان در مسابقات لیگ کشور، شگفتی‌سازی تکواندوکار استان در مسابقات انتخابی تیم ملی، حضور هشت، سه‌گانه‌کار استان در لیست مستعدین کشور، کسب مدال برنز مسابقات چندجانبه کارتینگ توسط ورزشکار استان، کسب مدال طلای کشور توسط پیشکسوتان و حضور بوکسور چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی ازجمله اخبار مهم ورزشی چهارمحال و بختیاری می‌باشند.
از حضور تیم هندبال بانوان در مسابقات لیگ کشور تا شگفتی‌سازی تکواندو کار استان
به گزارش جهانبین نیوز؛ مسابقات لیگ دسته دو بانوان کشور دهه سوم بهمن ماه برگزار می‌شود که تیم هیات هندبال چهارمحال و بختیاری در این لیگ به رقابت با حریفان خود می‌پردازد.

رده سنی این مسابقات آزاد است و تیم استان با ترکیبی از تیم جوانان و امید در این دوره از رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

شکیبا قانی، فرشته امیرخانی و راحله قائدی هدایت تیم لیگ دسته دو بانوان استان را برعهده خواهند داشت.

گفتنی است اسامی بازیکنان چهارمحال و بختیاری تا پایان دی‌ماه توسط هیات هندبال و میزبان این رقابت‌ها توسط فدراسیون اعلام می‌شود.

شگفتی‌سازی تکواندوکار استان در مسابقات انتخابی تیم ملی

به گزارش جهانبین نیوز؛ مسابقات آزاد انتخابی تیم ملی روز گذشته ۱۴ دی ماه در تهران برگزار و مبین میرزایی از چهارمحال و بختیاری فرزان عاشورزاده قهرمان جهان و آسیا رو از پیش رو برداشت.

مبین میرزایی در وزن ۶۳- و در رده سنی جوانان و بزرگسالان، دارنده مدال طلا مسابقات جهانی ۲۰۱۵ روسیه ،مدال طلا بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون، مقام سوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و... را شکست داد.

فرزان عاشورزاده در سال ۲۰۱۴ از طرف فدراسیون جهانی تکواندو "سونامی" تکواندو جهان لقب گرفت.

گفتنی است مسابقات آزاد کشوری (ورود به اردوی تیم ملی) جوانان و بزرگسالان مردان از روز چهارشنبه، ۱۲ دی ماه به مدت چهار روز و به میزبانی فدراسیون تکواندو در حال برگزار است و نفرات اول و دوم هر وزن و منتخبین کادرفنی به اردوی تیم ملی راه پیدا می کنند.

حضور هشت، سه‌گانه‌کار استان در لیست مستعدین کشور

به گزارش جهانبین نیوز؛ با اتمام مسابقات استعدادهای برتر ورزشی که آذرماه ۹۷ در سراسر کشور برگزار شد، استعدادهای برتر هر رشته به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند.

در رشته سه گانه پسران علیرضا کاویانی، سید مسیح فتاحی، فرید هادی پور، فربد هادی پور، محمد هادی کریمی و در رشته دوگانه دختران ملیکا نکوئی، روزیتا بخشی و آرزو عبدالهی از در لیست مستعدین ورزش سه گانه و دوگانه کشور حضور دارند.

زمان و مکان اردوی مستعدین رشته سه گانه و دوگانه کشور متعاقباً از طرف فدراسیون اعلام خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این ۲۰ ورزشکار چهارمحال و بختیاری در رشته های مختلف ورزشی از جمله بسکتبال، اسنوکر، دوچرخه سواری،جودو،تیراندازی و هندبال به اردوهای استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند.

مدال طلای کشوری برگردن پیشکسوت کاراته‌کار چهارمحال و بختیاری

به گزارش جهانبین نیوز؛ نهمین دوره مسابقات کاراته پیشکسوتان ۱۴ دی ماه در تهران برگزار و مهراب پناهی در وزن ۸۰+ از چهارمحال و بختیاری موفق به کسب مدال طلا شد.

ورزشکار چهارمحال وبختیاری در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال در این مسابقات حضور داشت.

گفتنی است، مهراب پناهی تنها نماینده استان دراین دوره از مسابقات بود.

کسب مدال برنز مسابقات چندجانبه کارتینگ توسط ورزشکار استان

به گزارش جهانبین نیوز؛ این دوره از مسابقات با حضور ۴۵ شرکت‌کننده از استان‌های چهارمحال و بختیاری، فارس، هرمزگان و اصفهان روز جمعه ۱۴ دی‌ماه در پیست کارتینگ اصفهان برگزار شد.

در این رقابت‌ها مهدی منتظری از تیم استان توانست با ثبت زمان ۳۴/۹۹ مقام سوم را از آن خود کند.

محمد قاسمی به‌عنوان مربی و صادق ضیایی به عنوان سرپرست تیم اعزامی به این مسابقات را همراهی می‌کردند.

گفتنی است مسابقه کارتینگ نوعی ورزش موتوری به حساب می‌آید که با خودروهای چرخ‌باز با نام کارت انجام می‌شود؛ خودروهای ۱۲۵ سی سی و ۴ چرخ کوچکی که چرخ‌های‌شان بیرون از بدنه و بیرون از گلگیرها قرار دارد.

کارتینگ به‌عنوان رشته «مادر» اتومبیلرانی شناخته می‌شود و نقش مهمی در آموزش شرکت‌کنندگان در مسابقات اتومبیل‌رانی دارد.

حضور بوکسور چهارمحال و بختیاری در اردوی تیم ملی

به گزارش جهانبین نیوز؛ اردوی آمادگی تیم ملی به منظور حضور در مسابقات آسیایی و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ از ۵ تا ۲۶ دی ماه در تهران در حال برگزاری است و سعید محمودی از چهارمحال وبختیاری با دعوتنامه رسمی فدراسیون در این اردو حاضر شده است.

بوکسور استان در وزن ۹۱+ و رده سنی بزرگسالان در اردوی تیم ملی حضور دارد.
گفتنی است، سعید محمودی ۲۲ آذرماه در مسابقات کشوری بوکس در خوزستان مدال برنز را به دست آورده بود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۷:۵۱:۴۱

27 Dec 2019