۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
کد مطلب : ۴۰۹۹۰
فرمانده نیروی انتظامي شهرستان شهركرد:

با شليك ماموران پليس شهركرد دو قاچاقچي شرور مواد مخدر زمين‌گير شدند

فرمانده نیروی انتظامي شهرستان شهركرد گفت: با شليك عوامل اين پليس دو قاچاقچي شرور كه با قمه به طرف ماموران حمله‌ور شده بودند دستگير و ۹ گرم هروئين كشف شد.
با شليك ماموران پليس شهركرد دو قاچاقچي شرور مواد مخدر زمين‌گير شدند
سرهنگ سيد روح الله موسوي فرمانده نیروی انتظامي شهرستان شهركرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پي وصول خبري مبني بر فعاليت گسترده دو سوداگر مرگ در زمينه توزيع مواد مخدر صنعتي در شهركرد موضوع به صورت ويژه در دستور كار عوامل كلانتري ۱۱ سعدي شهركرد، قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از انجام كار اطلاعاتي دقيق و كسب مجوز قضائي اين دو قاچاقچي را شناسائي و تحت تعقيب قرار دادند.

موسوی ادامه داد: قاچاقچيان كه در مخفيگاه خود درحال بسته‌بندي هروئين بودند به محض مشاهده ماموران با قمه و چاقو به سوي آنان حمله‌ور شدند.

فرمانده نیروی انتظامي شهرستان شهركرد تصريح كرد: ماموران ابتدا با رعايت قانون به كارگيري سلاح براي مهار اين دو سوداگر مرگ اقدام به شليك هوائي كردند، ليكن با ادامه اقدامات شرارات‌آميز متهمان يكي از آنان از ناحيه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

موسوي در پايان با اشاره با كشف ۹ گرم هروئين و دو تيغه قمه و چاقو از مخفيگاه متهمان از معرفي آنان به مراجع قضائي خبر داد و گفت: برخورد قاطع و قانوني با قاچاقچيان مواد مخدر به طور مستمر در دستور كار فرماندهي انتظامي شهرستان شهركرد، قرار دارد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

ساعت:

۰۲:۲۵:۴۶

21 Jun 2019