۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
کد مطلب : ۴۰۳۴۹
مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری:

کاسبان چهارمحالی به کمک دانش‌آموزان بی‌بضاعت شتافتند

مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس و کمک به دانش‌آموزان محروم طرح "هر کاسب یک دانش‌آموز" که در راستای تحقق اهداف رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲ یعنی محرومیت‌زدایی است در حال اجرا می‌‎باشد.
کاسبان چهارمحالی به کمک دانش‌آموزان بی‌بضاعت شتافتند
اردشیر حیدری مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: سال دومی است که طرح "هر کاسب یک دانش‌آموز" با همکاری سازمان بسیج دانش‌آموزی و اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های مربوطه در کلیه شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در نوروز ۹۶ و ۹۷ این طرح اجرا و مبالغ قابل توجهی از طرف کسبه و بازاریان به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک شد، تاکید کرد: به مناسبت بازگشایی مدارس و کمک به دانش‌آموزان محروم این طرح که در راستای تحقق اهداف رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲ یعنی محرومیت‌زدایی است در حال اجرا می‌‎باشد.

حیدری بیان داشت: در این طرح مهم‌ترین نقش را خیرین بازار ایفا می‌کنند و در آن هر کاسب از صفر تا صد نیازهای یک دانش‌آموز بی‌بضاعت در بحث پوشاک، کفش و لوازم‌التحریر را پوشش می‎‌دهد.

مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه عنوان این طرح "هر کاسب یک دانش‌آموز" است افزود: اما در آن هر خیر تا جایی که در توان داشته باشد برای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک می‌کند.

وی اضافه کرد: لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان از محل‌هایی که اجناس را به قیمت فاکتور ارائه می‌دهند خریداری شده و با کمک مدیران و معلمان مدارس در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت قرار می‌گیرد.

حیدری یادآور شد: طرح "هر کاسب یک دانش‌آموز" از دهم شهریور آغاز شده و تا یک مهرماه جمع‌بندی‌ها صورت گرفته و بسته‌های حمایتی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: تعداد دانش‌آموزانی که تحت پوشش قرار می‌گیرند بسته به اینکه چه مقدار کمک جمع‌آوری شود تعیین می‌شوند، نوروز امسال تعداد ۵۰۰ دانش‌آموز پوشش داده شد و امسال نیز حدود ۵۰۰ حمایت می‌شوند.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۲:۱۷:۱۰

29 Dec 2019