۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
کد مطلب : ۳۹۰۷۹
استاندار چهارمحال و بختیاری:

طرح‌های اشتغالزای روستایی حمایت می‌شوند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از این پس پرداخت تسهیلات و کمک های فنی و اعتباری به طرح هایی با هدف توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر که دارای ظرفیت ایجاد اشتغال یک هزار نفری با ارزان ترین سرمایه هستند، جایگزین ارائه تسهیلات به کارخانه هایی می شود که اشتغال آنان با سرمایه هنگفت به یکصد نفر نیز محدود نمی شود.
طرح‌های اشتغالزای روستایی حمایت می‌شوند
به گزارش جهانبین نیوز؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: از این پس پرداخت تسهیلات و کمک های فنی و اعتباری به طرح هایی با هدف توسعه روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر که دارای ظرفیت ایجاد اشتغال یک هزار نفری با ارزان ترین سرمایه هستند، جایگزین ارائه تسهیلات به کارخانه هایی می شود که اشتغال آنان با سرمایه هنگفت به یکصد نفر نیز محدود نمی شود.

وی حمایت از قالیبافان روستایی و تامین بخشی از نیازهای نقدی و غیرنقدی آنان برای راه اندازی دار قالی در تمامی شهرستان ها را یکی از این موارد عنوان کرد.

عباسی ادامه داد: حمایت از بهره بردارانی که تمایل به تبدیل دامداری سنتی خود به صنعتی دارند و یا تولیدکنندگانی که درصدد راه اندازی واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی بخصوص بادام هستند از دیگر مواردی است که می توانند در ردیف طرح های اولویت دار و مشمول کمک های فنی و اعتباری قرار گیرند.

استاندار چهارمحال و بختیاری، حمایت از کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی را از اولویت های استان برای ارائه اعتبارات تملک دارائی و کمک های فنی و اعتباری به متقاضیان عنوان کرد.

عباسی ادامه داد: البته این کمک ها تنها به اعتبارات نقدی محدود نمی شود و دیگر موارد نظیر تامین زمین، مکان، آب، برق، گاز و یا تجیهزات مورد نیاز سرمایه گذار را نیز شامل می شود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸

ساعت:

۱۱:۴۳:۰۴

22 Mar 2019