:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> جزئیات توافق با FATF در مجلس بررسی می‌شود | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
کد مطلب : ۲۹۵۴۲
عضو کمیسیون اقتصادی:

جزئیات توافق با FATF در مجلس بررسی می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر اقتصاد در مذاکرات با FATF تاکید کرده است، بندهای توافق ایران با این کارگروه بین المللی باید در صحن مجلس ایران تصویب شود و مبارزه با تروریسم در چارچوب قوانین ایران انجام می شود.
جزئیات توافق با FATF در مجلس بررسی می‌شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از خبرگزاری بسیج، عامر کعبی نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی از قول معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: طبق مذاکراتی که با نمایندگان کارگروه اقدام مالی انجام شده است، وزیر اقتصاد تعهدی در مورد اقدامات مبارزه با تامین مالی تروریسم، به طرف مذاکره کننده نداده است.

وی افزود،در آن مذاکرات تاکید شده است تعهدات ایران در حوزه مبارزه با تامین مالی تروریسم که در توصیه‌های FATF هم مطرح می‌باشد، در چارچوب قوانین ایران و پس از تصویب مجلس عملی می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی ادامه داد، هنوز هیچ سند و گزارش مکتوبی به کمیسیون اقتصادی مجلس نرسیده است و توضیحات شفاهی بوده است.

نماینده آبادان اظهار کرد، هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، در مورد ساز و کار بررسی جزئیات این مذاکرات تصمیم‌گیری می‌نماید.

نماینده آبادان درباره تک نرخی شدن نرخ ارز طبق وعده رئیس کل بانک مرکزی گفت: همانطور که آقای سیف تاکید کرده نرخ ارز تا پایان سال تک نرخی می‌شود در این راستا ممکن است برخی وارد کنندگان که از ارزهای دولتی با نرخهای کمتر استفاده می‌کردند متضرر شوند اما به طور کلی و در درازمدت ارز تک نرخی به سود اقتصاد است.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۲:۱۵:۵۰

30 Dec 2019