۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
کد مطلب : ۲۸۵۵۷
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

تامین بازار فروش نیاز اساسی واحدهای تولیدی و صنعتی است

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: لازم است در کنار پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور برای بازاریابی و فروش تولیدات آنها نیز برنامه‌ریزی شود.
تامین بازار فروش نیاز اساسی واحدهای تولیدی و صنعتی است
به گزارش جهانبین نیوز؛ غلامرضا سلیمانی معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در کنسرسیوم صادراتی گز و فرش چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سال گذشته صادرات بخش صنعت رشد 6 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال ۹۳ داشت.

وی تصریح کرد: در سال 95 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، صادرات بخش صنعت ۱۰میلیارد دلار افزایش می‌یابد.

سلیمانی با بیان اینکه لازم است هر استان ظرفیت‌های صادراتی خود را شناسایی و برای رونق و افزایش آنها برنامه‌ریزی کند ادامه داد: فعال‌سازی و رونق بخش تولید می‌تواند اقدامی موثر در تحقق این هدف صادراتی باشد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تشکیل 50 کنسرسیوم در سال 95 خبر داد و خاطرنشان کرد: این کنسرسیوم‌ها در راستای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و صادراتی در کشور تشکیل می‌شوند.

سلیمانی به راه‌اندازی بازارهای فروش و دفترهای مرکزی برای بازاریابی و مراکز توسعه تجارت بخش صادرات صنعت کشور درسلیمانیه، نجف، بصره، روسیه و افغانستان اشاره و تاکید کرد: لازم است در کنار پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور برای بازاریابی و فروش تولیدات آنها نیز برنامه‌ریزی شود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۰:۳۷:۱۲

27 Dec 2019