۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
کد مطلب : ۲۸۳۷۲

مراجعه به مراکز پلیس+۱۰ برای دریافت کارت سوخت پیش از شهریورماه

براساس مصوبه مجلس دولت موظف است حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال جاری عرضه سوخت را از طریق کارت و با قراردادن سهمیه برای خودرو‌ها اجرایی کند به همین دلیل مالکین خودرو باید برای دریافت کارت سوخت به مراکز پلیس+۱۰ مراجعه کنند.
مراجعه به مراکز پلیس+۱۰ برای دریافت کارت سوخت پیش از شهریورماه
به گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال ۹۵ دولت موظف است حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال جاری عرضه سوخت را از طریق کارت و با قراردادن سهمیه برای خودرو ها اجرایی کند.

به همین دلیل مالکین خودروهای فاقد کارت سوخت باید قبل از اجرایی شدن این قانون هرچه سریعتر کارت سوخت خود را دریافت کنند زیرا براساس این مصوبه سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه داران منجر به پرداخت قیمت تمام شده بنزین یا همان قیمت آزاد خواهد شد.

البته این مصوبه وظیفه تعیین نرخ تمام شده بنزین و سهمیه ها را بر عهده دولت قرارداده است.

این گزارش اضافه می کند قبل از انحلال سازمان مدیریت حمل و نقل و سوخت وظیفه صدور کارت سوخت برعهده این نهاد دولتی بود اما با انتقال این نهاد به زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی عملا این نهاد دولتی تنها وظیفه نوسازی ناوگان حمل و نقل را دنبال می کند.

پیگیری خبرنگار فارس حاکی است به همین دلیل مالکین خودروهای شخصی برای دریافت کارت سوخت خود باید به مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم درخواست صدرو کارت سوخت کنند.

همانطور که در بالا نیز گفته شد اگر مالکین خودروها پس از اجرای سهمیه بندی بنزین کارت سوخت نداشته باشند باید بنزین را با قیمت تمام شده خریداری کنند.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

شنبه ۱ تير ۱۳۹۸

ساعت:

۰۸:۴۲:۳۵

22 Jun 2019