۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۱۶۸۶۱

گلایه‌های کوچکترین نویسنده گردشگری ایران و نخبه فرهنگی چهارمحال و بختیاری

کوچکترین نویسنده گردشگری ایران و نخبه فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری به دنبال یک حامی برای حمایت از چاپ و انتشار کتاب خود است.
گلایه‌های کوچکترین نویسنده گردشگری ایران و نخبه فرهنگی چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز به نقل از خبرنگار بام ایران خبر پای صحبت‌های حسین رستمی هفشجانی نویسنده ۱۴ ساله استان می‌نشینیم و گلایه‌ها و در دل های او را که تاکنون به جایی نرسیده است را می‌شنویم.

خودتان را معرفی کنید و از فعالیتهای خود بگویید.

اینجانب حسین رستمی هفشجانی فرزند سردار متولد ۱۳۷۸ و ساکن شهر تاریخی و صنعتی هفشجان هستم دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی شهرکرد هستم، از سن ۸ سالگی قدم در راه نویسندگی گذاشتم و موفق به تالیف ۴ کتاب در زمینه های جغرافیا، تاریخ و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری و ایران اسلامی شدم.

در مورد کارها و آثارتان توضیح دهید.

سرزمین نور(تاریخی)، صفویه در اوج، جهانبین هفشجان پایتخت صنعتگران و ایلامیان و جهانبین سیمای گردشگری استان چهار کتاب من اند. مهمترین فعالیت پژوهشی خویش را از سال ۸۹ تا ۹۲ با تالیف کتاب جهانبین، سیمای گردشگری استان چهارمحال و بختیاری نمودم و این اثر در ۴۰۰ صفحه به صورت حضوری جاذبه های گردشگری استان را مورد بررسی قرار می دهد و در سال ۹۲ نیز در روز پژوهش مورد تقدیر سازمان بنیاد نخبگان استان واقع شد.

حمایت مسئولین در این زمینه چگونه بود؟

ما تاکنون توانایی مالی لازم برای چاپ کتاب در استان که مبلغی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان براورد شده بود را نداشته ایم و با این حال نیز هیچ یک از افراد و مسئولان استانی هیچ حمایتی از این جانب نکرده اند. پدرم کارگر بازنشسته شهرداری شهرکرد است و حقوق ناچیز وی کفاف توسعه نویسندگی مرا ندارد و با این همه تنها حامی من از ابتدا پدرم بوده است و ارگانهای مرتبط هیچ همکاری را نداشته اند.

اگر با مسئولان صحبتی دارید، بفرمائید؟

من به عنوان کوچکترین نویسنده گردشگری ایران و نخبه فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری به دنبال یک حامی جهت حمایت از چاپ و انتشار کتابم هستم و از مسئولان تقاضا دارم جهت توسعه فرهنگ نویسندگی تلاش بیشتری نمایند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۱۰:۴۲

18 Apr 2019